Бейсенбі, 23 Мамыр 2019
Оңтүстік өнеркәсіптік аймағы, "Талдықорған" индустриялық аймағының бос алаңдары, дамыған өндірістік инфрақұрылымы, дамыған әлеуметтік инфрақұрылымымен ұштастырылған қолайлы су және экологиялық жағдайлары бар.

Сайлау учаскілері

Талдықорған қалалық  сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі №256, қалалық әкімдік ғимараты, тел: 8(7285) 41-16-67

Комиссия төрайымы - Қошанбеков Ерғазы

Комиссия төрайымының орынбасары - Жаңбырбаева Роза Несіпбайқызы

Комиссия хатшысы  - Меліс Маржан Махаббатқызы

Комиссия мүшелері - Қиялбеков Еркін Тыныштықұлы, Құрманғалиева Эльмира Қыдырбекқызы, Омаралин Бауржан Түкенұлы, Фазылов Берік Женісұлы

 
Талдықорған қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
 
№ 966 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Әлімжанов көшесі № 20, № 27 орта мектебі (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Агропромышленник», «Красный камень», «Қаратал», «Шайқорған» бағбандар тұтынушы кооперативтері.
№ 967 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Әлімжанов көшесі № 20, № 27 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Мерекелік» бағбандар тұтынушы кооперативі; № 1 бөлімше; «Ключи», «Сарыарқа» бағбандар тұтынушы кооперативтері.
№ 968 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 180, № 25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Солтүстік-Батыс», «Шайқорған»  тұрғын аудандары.
№ 969 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 180, № 25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, А. Чехов (толық), Ә. Қастеев (толық), Бақтыбай (толық), Бейбітшілік (толық), Г. Ли (толық), Е. Сихимов (толық), Е. Сыпатаев № 1-ден 43-ке дейін(тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Қ. Жапсарбаев (толық), Н. Милованов (толық), Өркениет (толық), С. Халтурин (толық),Үшбұлақ (толық); «Плодопитомник» тұрғын ауданы; «Солтүстік-Батыс» тұрғын ауданы, көшелер: Ж. Кудерин, Қасабай батыр, Малайсары батыр, Тоқаев, Ш. Айманов.
№ 970 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Е. Ярославский көшесі № 6,  Талдықорған гуманитарлық-техникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Айтықов (толық),   А. Шахворостов № 1-ден 153-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 178-ге дейін (жұп жағы), Е. Пугачев (толық), Е. Ярославский (толық), Жаңа ғасыр (толық), Желтоқсан № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы),  Д. Менделеев (толық), К. Циолковский (толық).
№ 971 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә.Тыныбаев көшесі № 133,   Н. Островский атындағы № 8 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы:Талдықорған қаласы, көшелер: А. Радищев (толық), А.Фадеев (толық), Ә. Тыныбаев № 1-ден 157-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 160-дейін (жұп жағы), Б. Ақылбеков (толық), В. Блюхер (толық), В. Иванилов (толық), В. Терешкова  (толық), Жаңа дәуір (толық), Жеңіс (толық), И. Репин (толық),   Қ. Сәтпаев (толық), Құрманғазы (толық), Л. Бетховен (толық), М.Гамарник (толық), Мереке (толық),Попов (толық), С. Буденный (толық).
№ 972 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә.Тыныбаев көшесі № 133,   Н. Островский атындағы № 8 орта мектебі (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 1-ден 109-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 122-ге дейін (жұп жағы), Абылайхан № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), А. Затаевич № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Ақ қайың (толық), Ақын Сара № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Бұлақты (толық), В. Чкалов № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Е. Брусиловский № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Жетісу (толық), Қапал (толық), М.Тухачевский (толық), П. Нахимов(толық), Ойжайлау(толық), Ф.Ушаков(толық), Шалқар (толық), Ш. Құдайбердиев № 1-ден 123-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы).
№ 973 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 44, № 2 орта мектебі (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 111-ден211-ге дейін (тақ жағы), № 124-тен 224-ке дейін (жұп жағы), Ақын Сара № 13-тен 99-ға дейін (тақ жағы), № 18-ден 98-ге дейін (жұп жағы), А. Затаевич № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), № 19-дан 77-ге дейін (тақ жағы), А. Матросов (толық),  Ә. Дайыров № 1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 98-ге дейін (жұп жағы), Ә.Тыныбаев № 162-ден 284-ке дейін (жұп жағы), № 159-дан 277-ге дейін (тақ жағы), Біржан сал № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), В.Чкалов № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Е. Брусиловский № 41-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 46-дан 98-ге дейін (жұп жағы), Ж.Сыздықов (толық), Крылов(толық), М. Кұрманов № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), М. Талқыбаев   2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы),   Н. Некрасов (толық), Т. Шевченко № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы),  Ш. Құдайбердиев № 125-тен 181-ге дейін (тақ жағы), № 84-тен 156-ға дейін (жұп жағы).
№ 974 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 67, І. Жансүгіров атындағы Мәдениет сарайы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Шахворостов № 155/171-ден 287-ге дейін (тақ жағы), № 180-нен 240-қа дейін (жұп жағы), Әлем № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), В. Маяковский № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Гаухар ана № 130-дан 136-ға дейін (жұп жағы), № 91-ден 99-ға дейін (тақ жағы), Е. Есетов № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Жасталап (толық), Желтоқсан № 45-тен 203-ке дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 68-ден 138-ге дейін (жұп жағы), Қазақстан № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 60-қа дейін (жұп жағы), М. Құрманов № 76-дан 130-ға дейін (жұп жағы),   М. Мәметова № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1 (тақ жағы), М. Талқыбаев  № 64-тен 94-ке дейін (жұп жағы), № 69-дан 99-ға дейін (тақ жағы), Н. Щорс  № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы),   С. Тургенев (толық), Т. Рүстембеков № 1 (тақ жағы), № 2-ден18-ге дейін (жұп жағы), Т. Шевченко № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы).
№ 975 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 173, Талдықорған сервис және технология колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Алтын дән(толық), Гаухар ана № 138-ден 226-ға дейін (жұп жағы), № 101-ден 161-ге дейін (тақ жағы), Дарабоз ана № 121-ден 171-ге дейін (тақ жағы), № 134-тен 180-ге дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 28-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Ж. Қалиев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), К. Тимирязев (толық), Л. Асанова № 1-ден 65-ке дейін(тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), М. Глинки (толық), М. Құрманов № 132-ден № 180,№ 186, № 206, № 212-ге дейін (жұп жағы), № 155-тен 219, № 233, № 239, № 245-ке дейін (тақ жағы),  М. Пархоменко(толық), Н. Алдабергенов № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Ю.Гагарин № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы),  № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы).
№ 976 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Н. Алдабергенов көшесі № 120,  М. Ломоносов атындағы № 5 орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Е. Сыпатаев № 45-тен 73-ке дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 139-дан 157, № 159, № 253-ке дейін (тақ жағы), № 140-тан 170-ке дейін (жұп жағы), Л. Асанова № 58-ден 100-ге дейін (жұп жағы), № 67-ден 111-ге дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 188-ден 204-ке дейін (жұп жағы), № 171-ден 231-ге дейін (тақ жағы), Н. Алдабергенов № 64-тен 124-ке дейін (жұп жағы), № 71-ден 165-ке дейін (тақ жағы), Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы  № 108-ден 124, № 134, № 172, № 218, № 226-ға дейін (жұп жағы), № 171-ден 177-ге дейін (тақ жағы).
№ 977 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі № 226, Талдықорған политехникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Желтоқсан № 82-ден 168-ге дейін (жұп жағы), № 149-дан 203-ке дейін (тақ жағы), Ж. Қалиев№ 49-дан 129-ға дейін (тақ жағы), № 58-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Котовский (толық), Қабанбай батыр № 111-ден 137-ге дейін (тақ жағы), Л. Асанова № 113-тен 133-ке дейін (тақ жағы), № 102-ден 124-ке дейін (жұп жағы), М. Мәметова № 42-ден 96-ға дейін (жұп жағы), № 3-тен 51-ге дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 152-ден 186-ға дейін (жұп жағы), № 143-тен 169-ға дейін (тақ жағы), Н. Алдабергенов № 167-ден 195-ке дейін (тақ жағы), № 126-дан 150-ге дейін (жұп жағы), О.Жампейісов (толық), Н. Щорс № 82-ден 92-ге дейін (жұп жағы), № 35-тен 59-ға дейін (тақжағы), Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 86-дан 106-ға дейін (жұп жағы), № 137-ден 169-ға дейін (тақ жағы), Т. Рүстембеков № 20-дан 74-ке дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 168-ден 228-ге дейін (жұп жағы), Ю.Гагарин  № 49-дан 139/147-ге дейін (тақ жағы), № 70-тен 162-ге дейін (жұп жағы).
№ 978 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, «Жетісу» шағын ауданы № 15,  Ш. Уәлиханов атындағы № 10 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Жетісу» шағын ауданы: № 1-ден 6-ға дейін, № 15-тен 47-ге дейінгі үйлер.
№ 979 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгүров көшесі № 187а,  І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Ардагер (толық), Жиделі (толық), Сарыбел (толық), Сарытау (толық), Талдыбұлақ (толық), Шапағат (толық); «Жетісу» шағын ауданы: № 7-ден 14-ке дейінгі үйлер; «Батыс» тұрғын ауданы; «Украина» жатақханасы.
№ 980 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, аудандық пайдалану бөлімшесі, «Ұлан» әскери қалашығы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Ұлан» әскери қалашығы.
№ 981 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Д. Қонаев көшесі № 51, Оқушылар сарайы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, даңғыл: Қ. Жалайыри  (толық); көшелер: Астана (толық), Б. Әшімов(толық), Ж. Балапанова (толық), З.Тамшыбаева (толық); шағын аудандар «Болашақ», «Бірлік», «Көктем», «Самал»: № 14, 15 үйлері; «Коттедж қалашығы» тұрғын ауданы.
№ 982 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, «Самал» шағын ауданы № 44, № 12 орта мектеп-гимназиясы (батыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Самал» шағын ауданы: № 14а, № 22,  № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30а, № 31, № 34, № 34а,  № 35, № 36, № 37 үйлер.
№ 983 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, «Самал» шағын ауданы № 44, № 12 орта мектеп-гимназиясы (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Самал» шағын ауданы: № 4, № 5, № 6, № 7, № 16, № 17, № 18, № 20, № 21, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 45, № 45а, № 46үйлер.
№ 984 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Д. Қонаев көшесі № 49, № 14 орта мектеп-гимназиясы (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Самал» шағын ауданы: № 1, № 1а, № 2, № 3, № 3а, № 8, № 9, № 9а, № 10, № 10а, № 10б, № 11, № 11 а, № 11 б, № 12, № 12а, № 12б, № 13, № 13а, № 16 үйлер.
№ 985 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Желтоқсан көшесі № 220, І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Жастар» шағын ауданы: № 1, № 1а, № 2-ден9-ға дейін, № 9а, № 10, № 13, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а, № 17,  № 18, № 20үйлер.
№ 986 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Д. Қонаев көшесі № 49, № 14 орта мектеп-гимназиясы (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Жастар» шағын ауданы № 13а, № 21-ден 30-ға дейін, № 33, № 35-тен 36б-ға дейін, № 51, № 69, № 69/71, № 69/72 үйлер.
№ 987 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, «Жастар» шағын ауданы № 52, № 16 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Жастар» шағын ауданы: № 31, № 32,  № 37, № 39, № 39а, № 40, № 42-ден 42г-ға дейін, № 43, № 43а, № 44, № 46, № 47, № 48, № 60-тан 63/66-ға дейін, № 65-тен 68-ге дейін, № 72, № 74,                                  № 74/77, № 78, № 78а, № 79 үйлер.
№ 988 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы,«Мүшелтой» шағын ауданы № 32, № 17 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Байтуғанов (толық), Е. Сыпатаев № 42-ден 50-ге дейін (жұп жағы), № 75-тен 119-ға дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 227-ден 231-ге дейін (тақ жағы), № 224-тен 250-ге дейін (жұп жағы), Қаблиса Жырау № 213-тен 215-ке дейін (тақ жағы), М. Нестеров (толық), Н. Алдабергенов № 176-дан 198-ге дейін (жұп жағы),                  Ш. Уәлиханов № 230-дан 268-ге дейін (жұп жағы); «Жастар» шағын ауданы:     № 38, № 59, № 70,№ 73, № 60/62, № 63/64 үйлер, «Мүшелтой» шағын ауданы: № 16-дан 22-ге дейін, № 25, № 25а үйлер.
№ 989 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, «Мүшелтой» шағын ауданы № 14, М. Жұмабаев атындағы № 19 орта мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Мүшелтой» шағын ауданы: № 1-ден 9-ға дейін, № 4а, № 12, № 27-ден 31-ге дейін, № 33-тен 42-ге дейін, № 120/125 үйлер.
№ 990 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса Жырау көшесі № 174, № 13 орта мектебі (арнаулы сыныптарымен).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Алмалы (толық), Д. Қонаев (толық), Д. Рақышев (толық), Медеу (толық); «Ғарышкер» шағын ауданы; арнайы қалашық.
№ 991 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса Жырау көшесі № 211/2, Талдықорған агро-техникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Ж. Жабаев № 196-дан 222-ге дейін (жұп жағы), № 191-ден 225-ке дейін (тақ жағы), Желтоқсан № 170-тен 220-ға дейін (жұп жағы), № 205-тен 257а-ға дейін (тақ жағы), Ж. Қалиев № 134-тен 170-ке дейін (жұп жағы), № 131-ден 169-ға дейін (тақ жағы),   К. Костенко (толық), Қаблиса Жырау № 169-дан 211е-ге дейін (тақ жағы),  № 172-ден 206-ға дейін (жұп жағы), Қ. Байғожин(толық), Л. Асанова № 135-тен 191-ге дейін (тақ жағы), № 126-дан 146-ға дейін (жұп жағы), Н. Алдабергенов  № 197-ден 247-ге дейін (тақ жағы), № 152-ден 174-ке дейін (жұп жағы),  Ш. Уәлиханов № 156-нан 228-ге дейін (жұп жағы),№ 139-дан 195-ке дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 163-тен 231-ге дейін (тақ жағы), Ю. Гагарин № 164-тен 230-ға дейін (жұп жағы), № 149-дан 203-ке дейін (тақ жағы).
№ 992 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 62, № 4 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер:Байқоңыр (толық), Ғ. Орманов № 2/6-дан 160-қа дейін (жұп жағы), Ғ. Сланов № 132-ден 162-ге дейін (жұп жағы), Ж. Жабаев № 186-дан 194-ке дейін (жұп жағы), № 171-ден 189-ға дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 93-тен 109-ға дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 150-ден 170-ке дейін (жұп жағы), № 149-дан 167-ге дейін (тақ жағы),   Қ. Қазыбаев (толық), М. Мәметова № 98-ден 146-ға дейін (жұп жағы), № 53-тен 95-ке дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 130-дан 142/150-ге дейін (жұп жағы), № 123-тен 141-ге дейін (тақ жағы), Н. Островский (толық), Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 64-тен 84-ке дейін (жұп жағы), № 105/125, 127/131-ден 135-ке дейін (тақ жағы), Т. Рүстембеков № 76-дан 160-қа дейін (жұп жағы), № 3/15-тен 153-ке дейін (тақ жағы), Ш. Сәпиев (толық), І. Жансүгіров № 148-ден 164/166-ға дейін (жұп жағы), № 147-ден 161-ге дейін (тақ жағы).
№ 993 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қазақстан көшесі № 110, Абай атындағы № 1 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Исмаилов (толық),  Ғ. Орманов № 1-ден 131-ге дейін (тақ жағы), Ғ. Сланов № 126-дан 130-ға дейін (жұп жағы),Е. Есетов № 92-ден 144-ке дейін (жұп жағы), № 93-тен 115-ке дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 156-дан 184-ке дейін (жұп жағы), № 155-тен 169-ға дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 61-ден 91-ге дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 134-тен 148-ге дейін (жұп жағы), № 131-ден147-ке дейін (тақ жағы), Қазақстан № 102-ден 230-ға дейін (жұп жағы), Л. Толстой (толық), М. Горький (толық), М. Төлебаев № 104-тен 128-ге дейін (жұп жағы), № 103-тен 121-ге дейін (тақ жағы), Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 58-ден 62-ге дейін (жұп жағы), № 97-ден 103-ке дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 116-дан 146-ға дейін (жұп жағы), № 131-ден 145-ке дейін (тақ жағы).
№ 994 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 44, № 2 орта мектебі (шығыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 226-дан 254-ке дейін (жұп жағы), № 213-тен 239-ға дейін (тақ жағы), Абылай хан № 72-ден 130-ға дейін (жұп жағы), № 71-ден 119-ға дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 100-ден 116-ға дейін (жұп жағы), № 101-ден 135-ке дейін (тақ жағы), Алатау (толық), Ә. Дайыров № 100-ден 138-ге дейін (жұп жағы), № 105-тен 139-ға дейін (тақ жағы), Әлем № 37-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 40-тан 62-ге дейін (жұп жағы), Балпық би № 2-ден 48-ге дейін (жұпжағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақжағы), Біржан Сал № 36-дан78-ге дейін (жұп жағы), № 35-тен 55-ке дейін (тақ жағы), В. Маяковский № 45-тен 73-ке дейін (тақ жағы), № 12-ден 36-ға дейін (жұпжағы), Гаухар ана№ 1-ден89-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 128-ге дейін (жұп жағы), Дарабоз ана№ 1-ден 119-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Жаңа тұрмыс (толық), М. Құрманов № 1-ден 153-ке дейін (тақ жағы), Көгалды (толық), Қабанбай батыр № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), Қазақстан № 55-тен 85-ке дейін (тақ жағы), № 62-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Қарқара (толық), Талдықорған (толық), Транспортная (толық), Т. Шевченко № 92-ден 126-ға дейін (жұп жағы), № 85-тен 115-ке дейін (тақ жағы),                         Э. Тельман (толық).
№ 995 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 77, Ө. Жолдасбеков атындағы экономика және құқық академиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 256-дан 278-ге дейін (жұп жағы), Ақсу № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 118-ден 152-ге дейін (жұп жағы), № 137-ден 159-ға дейін (тақ жағы), Біржан Сал № 80-нен 112-ге дейін (жұп жағы), № 57/61-ден 85-ке дейін (тақ жағы), Жоңғар (толық), Қабанбай батыр № 27-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Қазақстан № 87-ден 131-ға дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 66-дан 102-ге дейін (жұп жағы), Пржевальский (толық), Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы  № 40-тан 56-ға дейін (жұп жағы), № 75-тен 91/95-ке дейін (тақ жағы),Т. Шевченко№ 128-ден 144-ке дейін (тақ жағы), № 117-ден 131-ге дейін (тақ жағы); «Достық» шағын ауданы.
№ 996 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Біржан Сал көшесі № 108,Б. Жолбарысұлы атындағы № 18 орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Ақсу № 48-ден 140-қа дейін (жұп жағы), № 61-ден155-ке дейін (тақ жағы), Балхаш (толық),  Б. Берентаев (толық), Біржан Сал № 114/118-ден 210-ға дейін (жұп жағы),  № 87-ден 181-ге дейін, № 189, № 213, № 265-ке дейін (тақ жағы), Ғ. Сланов  № 110-нан 124-ке дейін (жұп жағы), Д. Байғұтов (толық), Ж. Жабаев № 130-дан 154-ке дейін (жұп жағы),№ 135-тен 153-ке дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау  № 120-дан132-ге дейін (жұп жағы), № 115-тен 129-ға дейін (тақ жағы), Қазақстан № 133/141-ден 241-ге дейін (тақ жағы), М. Лермонтов (толық), М. Ломоносов (толық), М. Төлебаев № 67-ден 101-ге дейін (тақ жағы), Н. Чернышевский (толық), Оңтүстік (толық), П. Чайковский (толық), Теміржол (толық), Т. Шевченко № 146-дан 240-қа дейін (жұп жағы), № 133-тен 221-ге дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов № 138-ден 154-ке дейін (жұп жағы), № 127-ден 137-ге дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 100-ден114-ке дейін (жұп жағы),   № 109-дан129-ға дейін (тақ жағы).
№ 997 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі№ 241, «Талдықорған қаласының тұрғын үй коммуналдық-шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 241-ден 265-ке дейін (тақ жағы), № 280-нен 302-ге дейін (жұп жағы), Абылай хан № 132-ден 188-ге дейін (жұп жағы), № 121-ден151-ге дейін (тақ жағы), А. Гайдар (толық), Ақын Сара № 154-тен 172-ге дейін (жұп жағы), № 161-ден185-ке дейін (тақ жағы), Ә. Ізбасаров № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Балпық би № 50-ден 108-ге дейін (жұп жағы), № 139-дан125-ке дейін (тақ жағы), Ескелді би № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 2-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Қаратал № 2-ден 58-гедейін (жұп жағы),   М. Төлебаев № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден38-ге дейін (жұп жағы), Шығыс (толық), І. Жансүгіров № 2-ден98-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 99/107-ге дейін (тақ жағы).
№ 998 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі № 297, «Алматы облысы бойынша экология департаменті» мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 304-тен 368-ге дейін (жұп жағы), № 267-ден327-ге дейін (тақ жағы), Абылай хан № 190-нан 290-ға дейін (жұп жағы), № 153-тен237-ге дейін (тақ жағы), А. Грибоедов (толық), Ақын Сара № 174-тен 280-ге дейін (жұп жағы), № 187-ден 261-ге дейін (тақ жағы), Алтын орда(толық), Амангелді (толық), Әмірғалиев (толық), Балпық би № 110-нан 180-ге дейін (жұп жағы), № 127-ден225-ке дейін (тақ жағы), В. Панфилов № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Ғ. Сланов № 64-тен 108-ге дейін (жұп жағы), № 59-дан 123-ке дейін (тақ жағы),Ж. Жабаев№ 60-тан 128-ге дейін (жұп жағы), № 57-ден 133-ке дейін (тақ жағы), Жамбыл (толық), Ж. Жапаров (толық), К. Майстрюк № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), К. Мұқатов (толық), Қаблиса Жырау № 61-ден 113-ке дейін (тақ жағы), Мамыр (толық), М. Кутузов (толық), М. Тынышпаев № 70-тен 130-ға дейін (жұп жағы), Теректі (толық), Парковский(толық), Ш. Уәлиханов № 60-тен 136-ға дейін (жұп жағы), № 57-ден 125-ке дейін (тақ жағы).
№ 999 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі № 91/97,   Д. Рақышев атындағы қазақ мектеп-интернаты.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Пушкин № 2-ден 212-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 203-ке дейін (тақ жағы), Ә. Ізбасаров № 20-дан 178-ге дейін (жұп жағы), № 17-ден 159-ға дейін (тақ жағы), Бәйшешек (толық),  В. Белинский № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), В. Панфилов № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), Ғ. Сланов № 2-ден62-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Ескелді би № 80-нен182-ге дейін (жұп жағы), № 85-тен 191-ге дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 2-нен58-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), К. Майстрюк № 93-тен121-ге дейін (тақ жағы), № 82-ден 90-ға дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 1-ден 59-ға дейін (жұп жағы), Қаратал № 60-тан 164-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), М. Тынышпаев № 22-ден 68-ге дейін (жұп жағы), М. Фрунзе № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 79-ға дейін (тақ жағы),  Н. Гоголь № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы),  Ш. Уәлиханов № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 55-ге дейін (тақ жағы).
№ 1000 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі № 149, К. Ушинский атындағы № 7 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: 8 Наурыз(толық), Абылай хан № 239-дан 263-ке дейін (тақ жағы), А. Герцен(толық), Ақбастау № 2-ден 116 б-ға дейін (жұп жағы), А. Пушкин № 205-тен 211-ге дейін (тақ жағы),  № 214-тен 260-қа дейін (жұп жағы), Ә. Ізбасаров № 161-ден 267-ге дейін (тақ жағы), № 180-нен 218-ге дейін (жұп жағы), Балпық би № 227-ден 283а-ға дейін (тақ жағы), № 182-ден 272-ге дейін (жұп жағы), В. Белинский № 31-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 32-ден 62-ге дейін (жұп жағы), В. Панфилов № 77-ден 125-ке дейін (тақ жағы), № 66-дан 112-ге дейін (тақ жағы), Ескелді би № 193-тен 231-ге дейін (тақ жағы), № 184-тен 194-ке дейін (жұп жағы), К. Майстрюк № 92-ден 102-ге дейін (жұп жағы), №123-тен 147-ге дейін (тақ жағы), Күншығыс № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), Қаратал № 105-тен 139-ға дейін (тақ жағы), № 166-дан 198-ге дейін (жұп жағы), М. Тынышбаев № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 95-ке дейін (тақ жағы), М. Фрунзе № 81-ден 89-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 80-ге дейін (жұп жағы), Н. Гоголь № 29-дан 67-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден 64-ке дейін (жұп жағы),   Н. Қойшыбеков(толық).
№ 1001 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі № 153, Б. Римова атындағы драма театры.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абылай хан № 265-тен 361-ге дейін (тақ жағы), А. Невский (толық), А. Пушкин № 262-ден 292-ге дейін (жұп жағы), № 213-тен 259-ға дейін (тақ жағы), Балпық би № 274-тен 322, № 330-ға дейін (жұп жағы), № 283б-дан 329, № 351, № 519-ға дейін (тақ жағы), Ескелді би № 196-дан 298-ге дейін (жұп жағы), К. Майстрюк № 104-тен 156-ға дейін (жұп жағы), № 149-дан 165-ке дейін (тақ жағы), Л. Красин (толық), М. Әуезова (толық), О. Кошевой (толық), Поддубный (толық), Покрышкина № 26-дан 44-ке дейін (жұп жағы), № 23-тен 31-ге дейін (тақ жағы),Хан тәңірі № 16-дан 24-ке дейін (жұп жағы), № 25-тен 33-ке дейін (тақ жағы).
№ 1002 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Кивилев көшесі № 7, А. Макаренко атындағы № 6 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (бастауыш сыныптар блогы).
Шекарасы: Талдықорған қаласы,көшелер: А. Кивилев(толық), Ақбастау № 118-ден 210-ға дейін (жұп жағы), Ә. Жангелдин (толық), Ә. Ізбасаров № 220-дан 292-ге дейін (жұп жағы), В. Белинский № 64-тен 138-ге дейін (жұп жағы), № 61-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Ескелді би № 233-тен 333-ке дейін (тақ жағы), К. Бәйсейітова (толық), Күншығыс № 52-денм 112-ге дейін (жұп жағы), № 47-ден 103-ке дейін (тақ жағы), Қаратал № 200-ден 278-ге дейін (жұп жағы), № 141-ден 173-ке дейін (тақ жағы), Мәдениет (толық), Н. Гоголь № 66-дан 118-ге дейін (жұп жағы), № 69-дан 123-ке дейін (тақ жағы), Н. Семашко(толық),  О. Жандосов (толық), Покрышкин № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), С. Сейфуллин (толық), Темірқазық (толық), Хан тәңірі № 2-ден 14а-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы).
№ 1003 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Пушкин көшесі № 205,  А. Макаренко атындағы № 6 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Ақ жазық (толық), Бозтоған (толық), Гүлдәурен (толық), Еңбекші (толық), Жаңа жол (толық), Жетіген (толық), Жетісу өрнегі (толық), Жетісу сазы (толық), Жоламан (толық); «Үйтас» бағбандар тұтынушы кооперативі.
№1004 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, «Қаратал» шағын ауданы № 46, № 9 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы:Талдықорған қаласы, «Қаратал» шағын ауданы: № 1, № 2,  № 6а, № 6б, №6в, № 7, № 8, № 9, № 10а, № 10б, № 12, № 13а, № 13б, № 13в,  № 14а, № 14б, № 14в, № 14г, № 14д, № 15, № 16, № 17/1, № 17/2, № 17/3, № 18/1, №18/2, №20, № 20а, №22, № 22а, №28, № 31, № 34, № 35, № 36,№ 37, № 37а, № 40, №40а үйлер.
№1005 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, «Қаратал» шағын ауданы № 46, № 9 орта мектебі (батыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Қаратал» шағын ауданы: №19а, № 19б, № 34, № 42, № 43а, № 43б, № 43в, № 44а, № 44б, № 45, № 45а, № 45б, № 45в, № 47/1, № 49а, № 55, № 55а, № 56, № 56а, № 56б, № 56в, № 56г, № 56д, № 57, № 57а, № 57в, № 59а, № 59б, № 59в, № 60, № 60а, № 61, № 61а, № 63, № 64,  № 116, № 120, № 120а, № 120б үйлер.
№ 1006 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, «Шығыс» шағын ауданы, № 15 орта мектебі (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Шығыс» шағын ауданы, көшелер:   А. Розыбакиев (толық), А. Ружева (толық), Ә. Қожабергенов (толық),  Б. Майлин (толық), Б. Степанов (толық), Виноградов (толық), Ворошилов (толық), В. Суриков (толық), Г. Безродных (толық), Е. Есбатыров (толық),  И. Шадрин (толық), К. Қазыбаев (толық), Қ. Терібаев (толық), Л. Мечников (толық), Л. Пастер (толық), М. Сенгірбаев (толық), М. Төлебаев (толық), М. Шолохов (толық), Н. Есболатов (толық), Нұр (толық), П. Дутов (толық),  П. Тольятти (толық), С. Құсайынов (толық), С. Олонцев (толық), С. Шанышев (толық), Ф. Шаляпин (толық).
№ 1007 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы,  «Шығыс» шағын ауданы, № 15 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Шығыс» шағын ауданы, көшелер: А. Курчатов (толық), А. Масанчи (толық), Ә. Қашаубаев (толық), В. Короленко (толық), В. Шаталов (толық), Ғ. Мұратбаев (толық),Қ. Аманжолов (толық), С. Есенин (толық), І. Жансүгіров (толық); «Шығыс» тұрғын ауданы.
№ 1008 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, «Шығыс» шағын ауданы, АвтоЦОН.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, «Жұлдыз» әскери қалашығы; 9 алаң.
№ 1009 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі № 316, шаруашылық жүргізу құқығындағы «Облыстық онкология диспансері» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: онкологиялық, наркологиялық, психоневралогиялық, туберкулез және тері-венерологиялық диспансерлері, уақытша қамауға алу изоляторы.
№ 1010 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 188а, № 5514 әскери бөлімі.
Шекарасы: Талдықорған қаласының аумағында орналасқан әскери бөлімдер.
№ 1011 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ескелді би көшесі № 283, шаруашылық жүргізу құқығындағы «Талдықорған қалалық облыстық аурухана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: облыстық аурухана, облыстық балалар ауруханасы, облыстық перинаталдық орталық, облыстық кардиологиялық орталық, «Нұр-Авиценум», «ХАК» медицина орталықтары, «Зире» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
№ 1012 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаратал шағын ауданы, Райымбек батыр көшесі №35, шаруашылық жүргізу құқығындағы «Талдықорған қалалық көпсалалы ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы:қалалық көпсалалы ауруханасы.
№ 1013 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, «Көктал» шағын ауданы, Т. Шевченко көшесі     № 16, Е. Берліқожаұлы атындағы № 11 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: «Көктал» шағын ауданы, көшелер: Азат (толық), Ақжол (толық), Арша (толық), Әйтеке би (толық), Жылкелды би (толық),  К. Бәйсейітова (толық), Күреңбел (толық), Қазыбек би (толық),  Н. Алдабергенов (толық), М. Мәметова (толық), С. Сейфуллин (толық), С.Шәріпов (толық), Төле би (толық), Т. Шевченко (толық), Үлгілі (толық), Ш. Уәлиханов (толық), Ы. Алтынсарин (толық), І. Жансүгірова (толық); «Алмалы», «Ащыбұлақ», «Сарыбұлақ» бағбандар тұтынушы кооперативтері.
№ 1014 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, «Көктал» шағын ауданы, Т. Шевченко көшесі   № 16, Е. Берліқожаұлы атындағы № 11 орта мектебі (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: «Көктал» шағын ауданы, көшелер: Амангелді (толық), Атшабар (толық), Балбырауын (толық), Дауылды (толық), Долана (толық), Жағалау (толық), Жаңалық (толық), Жартасты (толық), Жусанды (толық), Келешек (толық), Көкбастау (толық),Көктөбе (толық), Қарашоқы (толық), Қоғалы(толық), О.Жандосов (толық), Ойтоған(толық), Сатылы(толық), Табиғат(толық), Талды (толық), Тамшы (толық), Таңбалытас (толық), Теректі (толық), Шалқар(толық).
№ 1015 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Болашақ көшесі № 20, Алматы облыстық  кәсіби-техникалық оқу орталығы.
Шекарасы: Еркін ауылы, көшелер: А. Кенжебаев (толық), Ащыбұлақ (толық), Балықты (толық), Бесшатыр (толық), Б. Момышұлы (толық), Болашақ (толық), Қаратал № 2-ден 150-ге дейін (жұп жағы), Ө. Теміртекұлы (толық);
№ 1016 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Ащыбұлақ көшесі № 26, № 26 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Еркін ауылы, көшелер: Ақажанұлы (толық), Жамбыл (толық), Жеңіс (толық), Кемеращы (толық),Сарыбұлақ (толық),Ю. Гагарин (толық); № 3 бөлімше.
№ 1017 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Ащыбұлақ көшесі № 26, № 26 орта мектебі (батыс қанаты).
Шекарасы: Еркін ауылы, көшелер:Абай (толық), Береке (толық),Бұлақты (толық), Е. Берліқожанов (толық), Қазақстан (толық), Қарасу (толық), Қаратал № 1-ден 131-ке дейін (тақ жағы), Құрманғазы (толық), Мерекеновтер (толық), Сүлеев (толық).
№ 1018 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Т. Әбжалиев көшесі № 34, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Өтенай ауылы, көшелер:Абай (толық), Амангелді (толық), Ә. Нүрпейісов (толық), Байқоңыр (толық), Бірлік (толық), Еңбекші (толық), Жамбыл (толық),МТФ (толық), Новостройка-1 (толық), Новостройка-2 (толық), Новостройка-3 (толық), Өркен (толық), Шайқорған(толық); «Жастар-1» тұрғын ауданы; «Пригородное» ауылы.
№ 1019 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі № 18, № 21 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (батыс қанаты).
Шекарасы: Өтенай ауылы, көшелер: Алтай (толық), А. Пушкин (толық), Ә. Ыбраймолдаев (толық), В. Терешкова (толық), Гүлдер (толық), Достық (толық), Жеңіс (толық), Қарасай батыр (толық), Н. Гоголь (толық), Садовая (толық), Таңшолпан (толық), Т. Әбжалиев (толық), Т. Қарамырзанов (толық), Ынтымақ (толық), Ш. Уәлиханов (толық), І. Жансүгіров (толық).
№ 1020 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі № 18, № 21 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (шығыс қанаты).
Шекарасы: Өтенай ауылы, көшелер: Алатау (толық), Алматы (толық),    Ә. Тұңғатов (толық), Бейбітшілік (толық), Б. Қадыржанов (толық), Б. Слямов (толық), Жаңалық (толық), Жарық (толық), Жастар(толық), Жасұлан (толық), Жерұйық (толық), Жетісу (толық), К. Базарбаев (толық),  М. Жаксыгелдинов (толық), Солнечная (толық), С. Хван (толық), Талдықорған (толық), Таң нұры (толық), Т. Шевченко (толық), Ұлытау (толық); «Жастар-2», «Жастар-3» тұрғын аудандары.
№ 1021 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбек ауылы, Ю. Гагарин көшесі № 1а, Еңбек ауылындағы  № 22 орта мектебі.
Шекарасы: Еңбек ауылы, Ынтымақ ауылы, «Еңбек», «Ынтымақ» тұрғын аудандары.
№ 1022 сайлау учаскесі
Орталығы: Мойнақ ауылы, Ақбұлақ көшесі № 23, Мойнақ ауылындағы № 23 орта мектебі.
Шекарасы: Мойнақ ауылы,«Мойнақ» тұрғын ауданы.
 

Талдықорған қаласы бойынша учаскелік сайлау комиссиялары

№ 966 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Әлімжанов көшесі, 20, № 27 орта мектеп, (оңтүстік қанаты),  тел: 8(7282) 401400

         Комиссия төрағасы – Сыдыбаева Гүлжан Сейтжапарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Байғалиева Еркежан Нұрланқызы

Комиссия хатшысы – Нұрқасов Ұлықбек Кенесбекұлы

Комиссия мүшелері – Абдрасилов Қанат Фазлетдинұлы,  Алиясқаров

Гарифолда Құрманбайұлы, Бүйрекбаева Маржан Әділбекқызы, Дүйсембаева Гулім Оралханқызы, Жағыпарова Жазира Есілханқызы, Сеитханова Айдана Мырзахметқызы, Сыдықова Райхан Оразханқызы, Хавдолда Жазира.

 

№ 967 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Әлімжанов көшесі, 20, № 27 орта мектеп, (солтүстік қанаты), тел: 8(7282) 401400

Комиссия төрағасы – Калимолданова Жанна Қырықбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Түндебаева Жансая Серікқажықызы

Комиссия хатшысы –  Рысбаева Асем Сембайқызы

Комиссия мүшелері – Алтынбекова Бахыт Куатбекқызы, Амерханова Бәтима Байсейтқызы, Балабатырова Айгерім Санатқызы, Джултаева Гүлмира Есетайқызы, Жылқайдаров Руслан, Онғарбекова Гаухар Білісбекқызы, Смайылов Қуаныш  Болатұлы, Төртаева Айнұр Абылқанқызы.

№ 968 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 180, № 25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, (оңтүстік қанаты), тел: 8(7282) 313065   

Комиссия төрағасы – Топаев Орлан Сәбитұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Искаков Нұғұман Сләмұлы

Комиссия хатшысы – Қасымова Клара Оразқызы

Комиссия мүшелері – Алиева Назым Тұрғанбекқызы, Байзулина Мадина Аманкелдіқызы, Даулетхан Дана Қайратқызы, Дуйсек Тазагүл Атретханқызы, Медеубаева Гүлнар Кемелбайқызы, Нүсіпова Маржан Женісқызы, Сағадиева Бөтагөз Қуанышқызы, Тайборинов Әсет Әділжанұлы.

 

№ 969 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 180, № 25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (солтүстік қанаты). тел: 8(7282) 313065   

Комиссия төрағасы – Әлімбекова Лилия Орынбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Артықбекова Майгүл Қалмұхаметқызы

Комиссия хатшысы – Доланбаева Анар Женісқызы

Комиссия мүшелері – Әмірханова Рулана Шакерқызы, Базарбаева Нұргүл Болатқызы, Бақыт Мира, Жапсарбаева Айгүл Сембайқызы, Қасымбайұлы Дәлелхан, Құрбанова Ләззат Сатыбалдықызы, Нұржанова Алмагүл Жанатқызы, Сеилханов Дәулет Базарханұлы.

 

№ 970 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Ярославский көшесі, 6, Талдықорған гуманитарлық-техникалық колледжі, тел: 8(7282) 214120

Комиссия төрағасы – Жұмаділов Әсет Қазыұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ибраева Ардақ Қадыржанқызы

Комиссия хатшысы – Бюлюкеева Сәуле Киназбекқызы

Комиссия мүшелері – Жүсіпов Асқар Уахитұлы, Жұмайбеков Ержан Игисинова Сымбат Мұратқызы, Қабланбекұлы, Кунапиянова Сәуле Медетбекқызы, Найманова Мәдина Қайратқызы, Самалбаева Баян Абенқызы, Сембаев  Асхат Нұртайұлы, Хасенова Марьяш Хамзенқызы

 

№ 971 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Тыныбаев көшесі, 133,

Н. Островский атындағы № 8 орта мектеп (солтүстік қанаты),                                  тел: 8(7282) 214242

Комиссия төрағасы – Иманбекова Ляйля Мұқатайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Самылтырова Әлия Кәкімжанқызы

Комиссия хатшысы – Мырзабек Дана Назарбекқызы

Комиссия мүшелері – Аділжанова Айжан Нұрболатқызы, Баймұханова Айгерім Сакенқызы, Балқыбаева Айнаш Серікбекқызы, Досымбеков Бақытбек Берікұлы, Кәкімжанова Ардақ Серікбайқызы, Қараева Назкен Имашқызы, Қасым Айдана Ғалиқызы, Мұратова Гүлнара Мұратқызы.

 

№ 972 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Ә. Тыныбаев көшесі, 133,

Н. Островский атындағы № 8 орта мектеп (оңтүстік қанаты),                                     тел: 8(7282) 214819

Комиссия төрағасы – Байқадамова Ардақ Қалыйевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Мырзахметова Жансая Бекежанқызы

Комиссия хатшысы – Рашидова Асель Бауржанқызы

Комиссия мүшелері – Байбекова Гүлнар Бакиқызы, Баймұхаметова Гүлден Бағдәулетқызы, Бокашев Руслан Өміржанұлы, Жұмақанова Динагүл Ермекқызы, Зарипов Нұрбек Асылұлы, Надиров Нұржан Тұрғанбайұлы, Наурызова Данышпан Тұяққызы, Оханова  Дина Тазабекқызы.

№ 973 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 44, № 2 орта мектеп (оңтүстік қанаты),  тел: 8(7282) 329160

Комиссия төрағасы – Байсова Ләйлә Жанатқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Молғаждаров Бағдат Абылхатұлы

Комиссия хатшысы – Егінбаева Дана Хамитқызы

Комиссия мүшелері – Болатова Айда Тұрсынқанқызы, Диханбаева Ләззат Асымқызы, Ғалимова Жанар Елубайқызы, Монбасынов Әлібек Берікұлы, Мухтарова Айнұр Мұхтарқызы, Сейлханова Гүлнархан Оралханқызы, Смағұлова Мақпал Баяхметқызы, Халығул Дария Жансерікқызы.

 

№ 974 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Н.Назарбаев даңғылы, 67, І. Жансүгіров атындағы Мәдениет сарайы ,  тел: 8(7282) 247783

Комиссия төрағасы – Исмағулова Ардақ  Жұмаханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ботабаева Айгүл Сәкенқызы,

Комиссия хатшысы – Дюсембекова Айжан Темерханқызы

Комиссия мүшелері – Адамжанов Жандос Ізбасарұлы, Бодауова Гүлжан Манатқызы, Гумаров Әділжан Нүсипжанұлы, Қайролдаев Елдос Әуелханұлы, Қилыбаева Сандуғаш Жакыпбекқызы, Нұрқасымова Ләззат Тұрғанбекқызы, Тойахметов Нұржан Қадыржанұлы, Хайбуллина Фердауыз  Шарифқызы.

 

№ 975 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Н.Назарбаев даңғылы, 173,

Талдықорған сервис және технологиялар колледжі,  тел: 8(7282) 308473

Комиссия төрағасы – Аппасова Раушан Үйсінқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Көкенова Бахытгүл Жұмабайқызы

Комиссия хатшысы – Жолдасова Жұлдыз

Комиссия мүшелері – Алтынбеков Нұрбақыт Құдайбергенұлы, Әділбекова Әсия Құдайбергенқызы, Мамырханова Назым Қуатқызы, Тұрлыбекова Шолпан Кенесқызы, Хабарова Гүлназира Мұратқызы, Шанназарова Шынар Шынполатқызы.

№ 976 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Н. Алдабергенов көшесі, 120, М. Ломоносов атындағы № 5 орта мектеп-лицейі,  тел: 8(7282) 308736

Комиссия төрағасы – Сүйіндікова Дина Фаузықызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Әкімжанова Гүлжан Мұратбайқызы

Комиссия хатшысы – Нүсіпова Әлия Алиахметқызы

Комиссия мүшелері – Дәулетхан Гүлшахар, Ермекқызы Мөлдір, Ли Вероника Иннокентьевна, Манлаева Айжан Ербосынқызы Сакибаева Жанат Бағдатқызы, Терлікбаева Айгүл Амангелдіқызы, Тоқтарбаева Дана Тұрсынбайқызы, Читиева Шынар Шынтемірқызы.

№ 977 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі, 226, Талдықорған политехникалық колледжі,  тел: 8(7282) 221173

Комиссия төрағасы – Мұқажанов Ерқат Биғалиұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Шәкәрім Нұрдәулет Шәкәрімұлы,

Комиссия хатшысы – Нұрғазиева Сәуле Тлепжанқызы

Комиссия мүшелері – Аманбекова Айжан Бауыржанқызы, Байдилданов Елзат Сейтжанұлы, Ғалиева Назгүл Саятқызы, Молдахметова Айсұлу Алмасқызы, Оразбаева Гүлниза Толқынқызы, Ратаева Райхан Сейтазмқызы, Тәңірбергенова Айым Азаматқызы, Тұрсынәлі Мөлдір Қайратқызы.

 

№ 978 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Жетісу ш/а, 15, Ш. Уәлиханов атындағы № 10 орта мектеп-гимназиясы,   тел: 8(7282) 224005

Комиссия төрағасы – Жиренбаева Гүлнар Нұржанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Шахманова Бибігүл Тұрсынбайқызы

Комиссия хатшысы – Кенжеғұлова Ақмарал Алтынбекқызы

Комиссия мүшелері – Байтубекова Қарлығаш Михайловна, Бекметова Серік Жуматайқызы, Бердникова Татьяна Александровна, Муравьева Ирина Сергеевна, Оразбаева Гаухар Емелбекқызы, Семия Әділет, Стеблякова Наталья Федоровна, Үсенова Гүлмира Мақұлбайқызы.

          № 979 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі, 187 а, 

І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті,  тел: 8(7282) 220518

Комиссия төрағасы – Ескендіров Бақытжан Нұрсерікұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Кожина Жанна Зинадиловна

Комиссия хатшысы – Таженова Шынар Амангелдіқызы

Комиссия мүшелері – Атамбаева Меруерт Омарбекқызы, Баймұханова Гүлзира Ғабитқызы, Бахытқанқызы Нұргүл, Дауленбекова Жазира Болатбаевна, Менісова Асем Маратқызы, Смағулова Әлия Бахтықызы,

 № 980 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, іскери қалашығы, АПБ, Жасұлан көшесі, 48  тел: 8(7282) 220510

Комиссия төрағасы – Даутбаев Ерғали Құрбанәліұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ордаханов Марат Байқожаұлы

Комиссия хатшысы – Түсіпжанова Зарина Мұхтарқызы

Комиссия мүшелері – Жарқымбаева Айгүл Нурахымқызы, Қоқысбекова Айнұр Мырзаханқызы, Марсамбаев Дастан Болатханұлы, Мейрамбекова Мадина Мейрамбекқызы, Сармурзинова Зәуреш Тұрсымбайқызы, Сембаева Жулдыз Төлеубайқызы, Сятова Кәмшат Ерланқызы, Үмбетова Гүлнұр Муратқызы.

№ 981 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қонаев көшесі, 51, Оқушылар сарайы,  тел: 8(7282) 401328

Комиссия төрағасы – Еспанова Гүлжанар Медеғалиқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Барманова Роза Серікқызы

Комиссия хатшысы – Түктібаева Айнұр Орманбекқызы

Комиссия мүшелері – Алдакенов Манат Алдакенұлы, Арапова Алмагүл Бақытжанқызы,Дулат Айданай Қайратбайқызы, Қарынбаева Маржан Сағынтайқызы, Марқабаева Бахыт Хайдарқызы, Скаков Асхат Кыдырханұлы.

№ 982 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, «Самал» ш/а, 44, № 12 орта мектеп-гимназиясы (батыс қанаты),  тел: 8(7282) 252111

Комиссия төрағасы – Андриянова Татьяна Николаевна

Комиссия төрағасының орынбасары – Айхимбеков Марат Серікұлы

Комиссия хатшысы – Бекенова Жұлдыз Нұрсұлтанқызы

Комиссия мүшелері – Ахметова Индира Болатханқызы, Әлханова Әдемі Бауржанқызы, Жобалаева Айгүл Серікқызы, Қлышбаева Әсел Қайратқызы, Мейрембекова Гүлжан Тоқтарбайқызы, Мұсабекова Жұлдыз Балташқызы, Нұрғамит Айнұр Бауыржанқызы, Таурбаева Жанар Айтмұқанқызы.

№ 983 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, «Самал» ш/а, 44, № 12 орта мектеп-гимназиясы, (солтүстік қанаты),  тел: 8(7282) 252450

Комиссия төрағасы – Гирихиди Михаил Харлампович

Комиссия төрағасының орынбасары – Байноғаева Жанна Әділханқызы

Комиссия хатшысы – Әкімжанова Райгүл Қасмұханқызы

Комиссия мүшелері – Балғабай Фариза Нұржанқызы, Балғожинов Бауржан Ибраимұлы, Берікболова Елмира Ельмарқызы, Ержанова Гүлім Ептібекқызы, Ғабитқызы Әсем, Изатова Гүлмира Сюбайқызы, Керімжанова Назгүл Ерікқызы, Туянфо Елена Витальевна.

№ 984 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қонаев көшесі, 49, № 14 орта мектеп-гимназиясы, (солтүстік қанаты),  тел: 8(7282) 253361

Комиссия төрағасы – Сансызбаева Жанар Тукашқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жақанбаева Алмагүл Дамерқызы

Комиссия хатшысы – Сұлтанбекқызы Самал

Комиссия мүшелері – Абдрахманова Нұргүл Есімханқызы, Ақышева Айсұлу Бесенбайқызы, Аязбекова Гүлмира Әлханқызы, Балқыбекова Гүлжан Мырзағалиқызы, Сабитов Дидарбек Нағашбекұлы, Серғазиева Айнұр Сағынғалиқызы, Такперова Мира Темірханқызы, Шарипова  Гүлзира Жарунбайқызы,

№ 985 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Желтоқсан көшесі, 220,     

 І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті,  тел: 8(7282) 255506

Комиссия төрағасы – Кандракулова Бибінур Тлегенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сүлеймен Жантуар

Комиссия хатшысы – Баримбекова Гүлназ Болғамбайқызы

Комиссия мүшелері – Адақ Гүлера, Бейбітов Бақыт Серікұлы, Есенгелді Ақерке Талғатқызы, Сүлейменова Назым Әділбекқызы, Танабаев Өмірзақ Мергенбайұлы, Тарихов Нұрғазы Тарихұлы.

№ 986 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қонаев көшесі, 49, № 14 орта мектеп-гимназиясы, (оңтүстік қанаты),  тел: 8(7282) 253361

Комиссия төрағасы – Ақжолов Дидар Асқарұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Өскенбаева Зәуреш Құдайбергенқызы

Комиссия хатшысы – Баймулдинова Сандуғаш Әділханқызы

Комиссия мүшелері – Аралбаева Шолпан Қайыпбергенқызы, Иманғазинова Жұлдыз Маратқызы, Нұрбаланов Ербол Құдайбергенұлы, Мырзабаева Лунара Ержанқызы, Рысбаева Карлығаш Арнайқызы, Сүлеймен Әдемі Нұртасқызы.

№ 987 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Жастар ш/а, 52, № 16 орта мектеп-гимназиясы,  тел: 8(7282) 253311

Комиссия төрағасы – Сүлейменова Салтанат Жанылысқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бектемірова Әсия Ағзамқызы

Комиссия хатшысы – Артықбекқызы Айнур Қалмуханбетқызы

Комиссия мүшелері – Ержанова Айжан Нұрхамитқызы, Ерназарова Жанар Ерназаровна, Зурдунова Азиза Тахиржанқызы, Қасымбаева Қадиша Есімбекқызы, Коңырбаева Альфия Болатжанқызы, Турлюгазинова Гуля Болатжанқызы.

№ 988 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Мүшелтой ш/а, 32, № 17 орта мектеп,  тел: 8(7282) 253497

Комиссия төрағасы – Керейбаева Раушан Нұрғалиқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Замзина Қарлығаш Келісқызы

Комиссия хатшысы – Мұқанова Айгүл Борамбайқызы

Комиссия мүшелері – Мамырбаева Айна Аманкелдіқызы, Бұланбаева Майя Саниқызы, Құланбаева Сания Жакенқызы, Есенова Әсел Байрлықызы, Апарбаева Нұржан Баяхметқызы, Қалабаева Жанна Маратқызы, Ниязова Ләзат Төлеуханқызы, Рыспаева Жанар Қазжанқызы

№ 989 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Мүшелтой ш/а, 14, М. Жұмабаев атындағы № 19 орта мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен,  тел: 8(7282) 254452

Комиссия төрағасы – Сарқытов Қайрат Төлепбергенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Байгереева Арай Болатбекқызы

Комиссия хатшысы – Идрисова Айым Табысқызы

Комиссия мүшелері – Әбілбекова Раушан Ерғалиқызы, Жағабаева Жанна Құмарбекқызы, Мекебаева Әділет Қазақбайқызы, Окетаева Айгерім Азаматқызы, Стыбаева Римма, Сыдықова Бақыт Балтбайқызы, Тұғанбаева Шырын Жақыпбекқызы, Успан Арайлым Талғатқызы.

№ 990 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса Жырау көшесі, 174, № 13 орта мектеп,  тел: 8(7282) 223880

Комиссия төрағасы – Омарова Гүлнар Омарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қапанова Айнұр Боранғазықызы

Комиссия хатшысы – Абжакова Луара Ниетбайқызы

Комиссия мүшелері – Жағабаева Кәмшат Жүнісханқызы, Қайрбекова Гүлдана Хайсанқызы, Мустафина Салтанат Жағыпарқызы, Нұрасылов Мақсат Әділбайұлы, Төлеуұлы Ермек, Тұралиева Мира Ханзадақызы.

№ 991 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса Жырау көшесі, 211/2, Талдықорған агротехникалық колледжі,  тел: 8(7282) 400557

Комиссия төрағасы – Абыканова Светлана Қыдыралқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қанапиев Елдос Жұманұлы

Комиссия хатшысы – Тоқтабаева Әсия Бейбітқызы

Комиссия мүшелері – Джандарбеков Мақсат Аятұлы, Инсенова Динара Демократқызы Омарбаева Гүлбағиза Тұрсынқызы, Сетербаева Гүлназ Мұхамедханқызы, Тоқанова Жұлдыз Талғатқызы, Шыныбаев Серікбол Төлеутайұлы,

№ 992 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Н.Назарбаев даңғылы, 62, № 4 орта мектеп,  тел: 8(7282) 247012

Комиссия төрағасы – Онғаров Алматай Ерметайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Хармысова Клара Жұмаділқызы

Комиссия хатшысы – Жұмаділова Жанна Дәнешқызы

Комиссия мүшелері – Баймошқанова Гүлнара Тәңірбергенқызы, Брахимова Айжан Макенқызы, Нағайбекова Динара Бекбайқызы, Оразбекова Жанна Насуханқызы.

№ 993 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қазақстан көшесі, 110, Абай атындағы  № 1 орта мектеп-гимназиясы,  тел: 8(7282) 245980

Комиссия төрағасы – Долаев Самғат Садырбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Айдымбаева Айгүл Қадырманқызы

Комиссия хатшысы – Қрықбаева Гүлназ Қайратқызы

Комиссия мүшелері – Бөкенбаев Берікхан  Жұмашевұлы, Жанабекова Талшын Дәулетқызы, Жексембаев Ғалымжан Жұматайұлы, Какимжанова Ақмарал Ғализатқызы, Қанатбекқызы Назерке,  Кенешев Ертай Құлтайұлы.

№ 994 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 44, № 2 орта мектеп, (шығыс қанаты)  тел: 8(7282) 248185

Комиссия төрағасы – Мұхаметжан Шайзада Базарбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Айтқазина Гүлзира Армияшқызы

Комиссия хатшысы – Мұхамеджанова Жұлдыз Ғабитқызы

Комиссия мүшелері – Алчамбаева Ғалия Ардақтықызы, Ахмолданов Әсет Әділкесұлы, Есімбеков Қайрат Сламғалиұлы, Есімбекова Мөлдір Маратқызы, Мамырбаева Әсем Толеуханқызы, Мухамедчина Айгүл Серікқызы, Ргебек Дана Мұхтарқызы, Тажинова Әйгерім Меиржанқызы.

№ 995 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Н.Назарбаев даңғылы, 77, Ө. Жолдасбеков атындағы экономика және құқық академиясы,   тел: 8(7282) 244744

Комиссия төрағасы – Абдуалипова  Қаракөз Жарылқасынқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жолдошова Әсел Якубқызы

Комиссия хатшысы – Көкешбаева Мөлдір Рахатқызы

Комиссия мүшелері – Абдыкеров Жандос  Салимжанұлы, Алтынбеков Рүстем Маратұлы,  Еркінбекова Үміт Сламбекқызы, Маратов Мадияр Маратұлы, Мәуленбаев Дидар Даниярұлы, Нұрсұлтан Әйгерім Ануарқызы, Оспанов Ерлан Борашұлы, Рахимбекова Аяулым Аманбекқызы.

№ 996 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Біржан Сал  көшесі, 108, Б. Жолбарысұлы атындағы № 18 орта мектеп-лицейі,  тел: 8(7282) 243311

Комиссия төрағасы – Құдайбергенов Шалқар Мелісұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Теміржанова Ләззат Жөкенқызы

Комиссия хатшысы – Байзолданова Назгүл Тлеубергенқызы

Комиссия мүшелері – Жадрашова Айкерім Қанатқызы, Жылқыбаева Айжан Хасанқызы, Қабылқақова Индира Ғализатқызы, Қожахмет Гүлназ Ақжолқызы, Мамырбаева Айнұр Тайлаққызы, Отарқожа Мадина Нұржапарқызы, Рахымжанова  Ғалия Елубайқызы, Топаева Гульнара Сабитқызы.

№ 997 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 241, «Талдықорған қаласының тұрғын үй коммуналдық-шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі, тел: 8(7282) 246613

Комиссия төрағасы – Мамлеева Салима Бекентайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сейілбекова Жұлдыз Құлбайқызы

Комиссия хатшысы – Тұрғамбаева Күлшат Бейсекенқызы

Комиссия мүшелері – Жиенгелдінова Гүлмира Қанатпекқызы, Қалықова Бағила Бекенқызы, Молдағұлова Индира Маткерімқызы, Өзенбаев Болат Бағланұлы, Разбекова Индира Қанатбекқызы, Садыбаева Анар Мұратқызы, Сафарова Әсел Тұлбасықызы, Тұрғанова Назира Даулетжанқызы.

№ 998 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 297, «Алматы облысы бойынша экология департаменті»мемлекеттік мекемесі, тел: 8(7282) 233000

Комиссия төрағасы – Тлеуберлинова Гүлназ Раймбекқызы     

Комиссия төрағасының орынбасары – Салиханова Гүлсым

Рахметуллақызы

Комиссия хатшысы – Малаева Зейнегүл Мадиханқызы

Комиссия мүшелері – Айтқожина Жансая Әлімбайқызы, Бейсеғұлов Ержан Бейсеғулұлы, Бейсембаев Алтай Нүсіпұлы, Бексұлтанова Әсел Бакентайқызы, Нуркова Шолпан Нұрәділқызы, Рахметолдаева Назгүл Кайролдақызы, Төребаева Қарлығаш Асетқызы, Турсумбеков Нұрбек Саматұлы.

№ 999 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Жансүгіров көшесі, 91/97, Д. Рақышев атындағы  қазақ мектеп-интернаты,  тел: 8(7282) 245143

Комиссия төрағасы –  Дүйсенбинов Рысбек Дәулетұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Құсаинов Нұрлан Ещетайұлы

Комиссия хатшысы – Умарбекова Жұлдыз Нұрсағатқызы

Комиссия мүшелері – Алдабергенова Кәмшат Құмарбекқызы, Ахметов Делімбет Нығметұлы, Ерболатова Меруерт Оралбекқызы, Ешпаев Қуат Шапақұлы, Нүсіпбаева Толқын Омарқызы, Пен Алена Сергеевна, Сейсебай Мейрам Болатбекұлы, Сүлейменова Айгерім Жанғалиқызы.

 

№ 1000 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі, 149, Ушинский атындағы № 7 орта мектеп,  тел: 8(7282) 245393

Комиссия төрағасы –  Дулыханова Назгүл Темірғалиқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ержанова Ардақ Сатыбалдықызы

Комиссия хатшысы – Джадирова Жанар Жамбылқызы

Комиссия мүшелері – Баешова Жұлдыз Мәжитқызы, Есбосын Ұлдан, Кәкен Мақпал, Қырықбаев Елдос Ақылшанұлы, Өміртаева Ләзат Чадетқызы, Сексембаева Сәрсенкүл Жұмабекқызы.

№ 1001 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі, 153, Б. Римова атындағы драма театры, тел: 8(7282) 244266

Комиссия төрағасы –  Галиева Мәрия Бейсетбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Камидолданова Динара Елеуқызы

Комиссия хатшысы – Жақиянов Азат Жақияұлы

Комиссия мүшелері – Ахметжанова Ботагөз Оразбекқызы, Байзулина Айнур Жансұлтанқызы, Болатханұлы Бейбіт, Есенаманова Жамилә Жанатайқызы, Лузина Валентина Ивановна, Сәдуакасов Асхат Әсетұлы, Тлеуова Гүлназ Сұлтанқызы, Тоқмолданова Баян Айтжанқызы.

 

№ 1002 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Кивилев көшесі, 7, Макаренко атындағы № 6 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (бастауыш сыныптар блогы), тел: 8(7282) 234017

Комиссия төрағасы –  Идрисова Назгүл Иманалиқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ахметова Ұлжалғас Бекетайқызы

Комиссия хатшысы – Тойлебаева Бахытгүл Әділбекқызы

Комиссия мүшелері – Байсалова Назира Серікқызы, Икуева Бибігул Чайбилқызы, Мұсақұлова Алмагүл Замзақызы, Сыдыкова Шынар Мақсатқызы, Төлегенова Жаннұр Болатқызы, Тұлымшақова Гүлниса Досанқызы.

№ 1003 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Пушкин көшесі,  205,  А. Макаренко атындағы № 6 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел: 8(7282) 234434

Комиссия төрағасы –  Бөкенбаева Әсия Изтайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары -  Долбакова Салтанат Қадірбайқызы

Комиссия хатшысы – Құсанова Дина Доскелдіқызы

Комиссия мүшелері – Ахтан Бейбіт Жанатханұлы, Байсымақова Айгерім Ербосынқызы, Есімова Гүлшат Абуайрақызы, Жумабаева Бану Нурмуханбетқызы, Мырзахмет Мәдина Әділқанқызы, Оспанова Перизат Әдилбекқызы.

№ 1004 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаратал ш/а,  44, № 9 орта мектеп, (солтүстік қанаты), тел: 8(7282) 310275

Комиссия төрағасы –  Есботанова Ләзат Өзбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Аязбаев Асылбек Тазабекұлы

Комиссия хатшысы – Жакупова Құралай Абдолдақызы

Комиссия мүшелері – Бейсембекова Гүлмира Жаканқызы, Бекбосынова Маржан Нұртөлеқызы, Бекмурзинова Айнур Жұмақанқызы, Мырзабекова Нәзия Өмірзаққызы, Садуақасова Салтанат Абдиқызы, Тленчиева  Айгерім Муратқызы.

№ 1005 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаратал ш/а,  44, № 9 орта мектеп, (батыс қанаты), тел.. тел: 8(7282) 310275

Комиссия төрағасы –  Ибраева Тұрсынхан Жанатқанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Құрманғалиева Салтанат Айтанқызы

Комиссия хатшысы – Тұтқабаева Сәуле Сатыбалдықызы

Комиссия мүшелері – Аслан  Эльвира Асланқызы, Атекенова Эльвира Тілебалдықызы, Жақыпбекова Мақпал Мұратбекқызы, Искакова Динара Берікқызы, Құсаинова Гүлден Болатқызы, Нұрланова Ақмарал Кенесқызы.

№ 1006 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Шығыс ш/а,  № 15 орта мектеп, (батыс қанаты), тел: 8(7282) 261421

Комиссия төрағасы –  Кертаева Ләзат Сағатбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Шегебаева Гүлзира Орманханқызы

Комиссия хатшысы – Жексекова Зарина Талғатқызы

Комиссия мүшелері – Артықбаева Айжан Беркимбайқызы, Әбилдинов Мұрат Сапарқалиұлы, Барыс Мадина Әлібекқызы, Дауталиева Гулім Дәулетқалиқызы,  Жангозина Әсел Жастарқызы, Мырзабекова Жанар Базарбайқызы, Нұргаметова Динара Қадырақынқызы, Үмбеталиев Азамат Капарұлы.

 

№ 1007 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Шығыс ш/а,  № 15 орта мектеп, (солтүстік қанаты), тел: 8(7282) 261421

Комиссия төрағасы –  Абишева Алтын Мақанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Абенова Фарида Кажиахметқызы

Комиссия хатшысы – Нұрсалимова Гүлжан

Комиссия мүшелері – Абидоллаева Гүлмира Балтабайқызы, Алиева Гүлнұр Қайсарқызы, Байбашева Гүлнара Сыдықанқызы, Жапарғалиева Айнур Серікқызы, Исабаев Әнуар Тоқтамысұлы, Рахат Жайдар, Утеулова Марина Николаевна, Хаймолданов Ерлан Сеилханұлы.

№ 1008 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Шығыс шағын ауданы,  АвтоХҚО,                                тел: 8(7282) 411127

Комиссия төрағасы –  Ережепов  Мырзахмет Чакирұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Матеева Ғалия Сағымбайқызы

Комиссия хатшысы – Жаңбырбаева Назгүл Қадырханқызы

Комиссия мүшелері – Бестібаева Жұлдыз Еркінбекқызы, Жаманғаранова Гүлшара Бейлбергенқызы, Керімбекова Бақыт Ерғазықызы, Садвақасова Мира Науонқызы.

№ 1009  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 316, шаруашылық жүргізу құқығындағы «Облыстық онкология диспансері» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, тел: 8(7282) 245788

Комиссия төрағасы –  Сейтказин Болат Ахметұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қарымбаева Мейрамкүл Мырзағалиқызы

Комиссия хатшысы – Абузярова Наталья Александровна

Комиссия мүшелері – Омарбаева Гулбақыт Жұмабекқызы, Турғанбаева Римма Сапарбайқызы.

№ 1010  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Талдықорған қаласы, Н.Назарбаев даңғылы, 177,   5514 әскери бөлімі,  тел: 8(7282) 223677

Комиссия төрағасы –  Отарбаев Рустэм Ғалымұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Күшербаев Қадырсыек Қалимұлы

Комиссия хатшысы – Сейдахметова Нұргүл Мырзаханқызы

Комиссия мүшелері – Жаманбаев Ержан Советұлы, Қаипов Халил Ахметжанқызы.

№ 1011  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Ескелді би көшесі, 283, шаруашылық жүргізу құқығындағы «Талдықорған қалалық облыстық аурухана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, тел: 8(7282) 234878

Комиссия  төрағасы –Рахметов Мұрат Көмекұлы

Комиссия  төрағасының  орынбасары – Байтас Қарлығаш Кенжебайқызы

Комиссия  хатшысы – Сәменова Шолпан Женісқызы

Комиссия  мүшелері – Байбашева Гүлнара Сыдықанқызы, Тажинова Альфия Шынарбекқызы.

№ 1012  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаратал шағын ауданы, Райымбек батыр көшесі, 35, шаруашылық жүргізу құқығындағы «Талдықорған қалалық көпсалалы ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, тел: 8(7282) 412282

Комиссия төрағасы –  Құсмолданова Сәуле Рыспекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Әбдрешова Мейрамгүл Елубайқызы

Комиссия хатшысы – Әбеуталипова Нұргүл Еділқызы

Комиссия мүшелері – Белижанов Дәулет Сайлаұлы, Тоғызбасова Жазерке Жұмашқызы.

№ 1013  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Талдықорған қаласы, Еркін ауылы, Шевченко  көшесі, 16,  Е. Берліқожаұлы атындағы № 11 орта мектеп, (солтүстік қанаты), тел: 8(7282) 218341

Комиссия төрағасы –  Майтжан Айгүл Бекенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Абдрахманова Жанар Жеңісбайқызы

Комиссия хатшысы – Тоқай Гүлдана Талғатқызы

Комиссия мүшелері – Ахметов Манар Құмарханқызы, Бакеева Жадыра Елжанқызы, Лайбекова Бахытгүл Мақанқызы,  Рахметов Нұрбек Нұртасбекұлы.

 

№ 1014  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Талдықорған қаласы, Еркін ауылы, Шевченко  көшесі, 16,  Е. Берліқожаұлы атындағы № 11 орта мектеп, (оңтүстік қанаты),

тел: 8(7282) 218055

Комиссия төрағасы –  Бейсекенова Гүлбаршын Ахметкәрімқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қалиева Лаура Сейсекенқызы

Комиссия хатшысы – Кенжебаева Айнұр Мұхамеджанқызы

Комиссия мүшелері – Ахмешова Айдана Ерболқызы, Бастаубаева Венера Қуандыққызы, Белденбаева Сәния Тоқтарбайқызы, Нұрышева Замзагүл Абайқызы,  Тұрсынғали Алмас Тұрсынғалиұлы, Чакирова Сандуғаш Қыдырбекқызы.

№ 1015  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Талдықорған қаласы, Еркін ауылы, Болашақ көшесі, 20,  Алматы облыстық кәсіби-техникалық орталығы, тел: 8(7282) 268030

Комиссия төрағасы –  Жақыбаева Жанар Балғабайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ізбасарова Раушан Қабаржанқызы,

Комиссия хатшысы – Құрманғали Ақмарал Ойратқызы

Комиссия мүшелері – Абайбекова Ләззат Нұрғалымқызы, Әлкенова Жансая Нұрланқызы, Бесімханова Гүлаим Ғабдулмәжитқызы, Божалакова Жұлдыз Саутбекқызы, Босқымбаева Зағипа Сапанқызы, Дүзжасарова Гүлім Кенжетайқызы, Қартамысова Әсел Талғатқызы,  Құдабаева Гүлбарша Баизқызы.

№ 1016  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Талдықорған қаласы, Еркін ауылы, Ащыбұлақ  көшесі, 26,  № 26 орта мектеп, (солтүстік қанаты), тел: 8(7282) 411185

Комиссия төрағасы –  Құрмашев Бекзат Жанатбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Альпиева Махаббат Шәріпбайқызы

Комиссия хатшысы – Нұрланова Назым Мұхаметханқызы

Комиссия мүшелері – Ажикенова Зарина Раифовна, Байтуманова Әсел Сәкенқызы, Заманбекова Гүлім Ерланқызы,  Қожахметова Әсем Қизатқызы, Қойғарина Данагүл Қойғарынқызы, Махан Рита Қайратқызы, Молдахметова Жазира Сатылғанқызы, Тұрысбекова Арайлым Тұрысбекқызы.

№ 1017  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Талдықорған қаласы, Еркін ауылы, Ащыбұлақ  көшесі, 26,  № 26 орта мектеп, (батыс қанаты), тел: 8(7282) 411185

Комиссия төрағасы –  Бершінбеков Рүстем Сағындықұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Құсманов Ералы Рсайұлы

Комиссия хатшысы – Ажикенова Светлана Леонидовна

Комиссия мүшелері – Баядилова Ира Владимировна, Бегджанова Гүлден Джумабайқызы, Варфоломеева Аляна Борисовна, Демежанова Гүлжанат Байғалиқызы, Кентай Сымбат Сәлімжанқызы, Рамазанов Ержан Иманғалиұлы.

№ 1018  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Талдықорған қаласы, Өтенай ауылы,  Т. Абжалиев  көшесі,  34,  Мәдениет үйі, тел: 8(7282) 229462

Комиссия төрағасы –  Сләмова Назигүл Батырқанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Дүйсембеков Жұмабек Данабекұлы

Комиссия хатшысы – Абдықасымова Маржан Асхатқызы

Комиссия мүшелері – Абделманова Жанагүл Муратқызы, Ахметова Бақыт Бисерікқызы, Бейсенбаева Айжан Дәулетханқызы Бейсенбаева Нұргүл Рашитқызы, Исаханов Алмас Егібайұлы, Нұрғалиева Зухра Қыдырбекқызы.

 

№ 1019  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі, 18, № 21 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен (батыс қанаты), тел: 8(7282) 229462

Комиссия төрағасы –  Маликова Күлбақыт Үметалиқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Божаноков Бейбіт Аманкелдіқызы

Комиссия хатшысы – Әукенова Әсем Мухатқызы

Комиссия мүшелері – Байсалбаев Саяхат Малайұлы, Жібітаева Айнаш Мырзабекқызы, Керейбаева Маржан Тасыбайқызы, Ким Виктор Станиславович, Саманова Динара Бейсағанқызы, Шидербаева Сандуғаш  Әбубәкірқызы.

№ 1020  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі, 18, № 21 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (шығыс қанаты), тел: 8(7282) 229775

Комиссия төрағасы –  Омарова Алмагүл  Нұрахметқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Баекенова Гүлзинат Жұмабекқызы

Комиссия хатшысы – Солтанбекова Ақмарал Күмісбекқызы

Комиссия мүшелері – Аханова Айжан Зекенқызы, Жарасбаева Гүлзат Жұмабайқызы, Есенгелді Ерасыл Ернарұлы, Қиялбекова Мунира Бағдатқызы, Нұрымхожина Карлығаш Даутбайқызы,  Сейсембаева Гүлім Жайлаубекқызы.

№ 1021  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Талдықорған қаласы, Еңбек ауылы,  Ю. Гагарин  көшесі,  1, 

№ 22 орта мектеп, тел: 8(7282) 401454

Комиссия төрағасы –  Ақшолақова Рахила Молдағалиқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Альбиланова Назгүл

Досайқызы,

Комиссия хатшысы – Искакова Анния Иембергенқызы

Комиссия мүшелері – Дюсенова Зарема Жетібайқызы, Қарымбаева Гүлхан Жақыпбайқызы, Тұрахметов Қанат Кенжеханұлы, Шалимбекова Динара Әлімбекқызы.

 

№ 1022  учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы:  Талдықорған қаласы, Мойнақ ауылы,  Ақбұлақ  көшесі,  23,  № 23 орта мектеп, тел: 8(7282) 330087

Комиссия төрағасы –  Мұсекенова Айгүл Таласбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Тынышбаева Жанна Темірбекқызы

Комиссия хатшысы – Асылбекова Карғаш Болатқызы

Комиссия мүшелері – Әлімханова Айтқайша Балтабекқызы, Силам Коңырқаз.
 
 

WhatsApp Талдыкорган: +7 776 215 0555

Если Вы стали свидетелем какого-либо нарушения в г. Талдыкорган - необоснованного ценообразования, нарушения правил дорожного движения, мест стихийных свалок мусора, обрывов линий электропередач и водопроводов, упавших деревьев и билбордов, появлению бродячих животных или административному правонарушению - обращайтесь на горячую линию посредством Вашего смартфона используя сервис WhatsApp.

Создано на платформе Alison CMS © 2011-2019. Авторские права защищены законодательством Республики Казахстан.
Дизайн и разработка сайта от компании Licon.